NK Aquathlon en Unicef Loop Breukelen: sportfotografie in actie!

Op zaterdag 25 mei jl. vond het NK aquathlon 2024 plaats in en langs de Maarsseveense Plassen. Stichting Triathlon Maarssen vroeg onze club om van dit geweldige evenement foto’s te maken. Het leek clubleden Corrie, Rik en Fred H. leuk om dit op te pakken. Zij legden niet alleen de wedstrijd zelf, maar ook de voorbereidingen, de oefeningen, het aantrekken van de zwempakken etc. vast. Benieuwd naar de foto’s? Deze zijn te bekijken op de website van Stichting Triathlon Maarssen: Home | Triatlon Maarssen

De avond daarvoor was de jaarlijkse Unicef Loop in Breukelen. Deelnemers lopen of wandelen 5 of 10 kilometer voor het goede doel. Ook dit jaar werden zij op de foto gezet door fotografen van Foto en Videoclub Stichtse Vecht. Inez, Gerhard, Giel, Frank en Corrie maakten dit jaar foto’s van het evenement. Wil je de gemaakte foto’s bekijken? Ze zijn beschikbaar op de website van de Unicef Loop Breukelen: https://unicefloopbreukelen.nl/fotoalbums.

DSC_2565 groepsfoto aquathlon v._